• alpe d huez residence geode de la meije
  • alpe d huez residence geode de la meije
  • alpe d huez residence geode de la meije
  • alpe d huez residence geode de la meije
  • alpe d huez residence geode de la meije
  • alpe d huez residence geode de la meije
  • alpe d huez residence geode de la meije
  • alpe d huez residence geode de la meije
  • alpe d huez residence geode de la meije

Waarom naar La Meije in Alpe d'Huez:

3 x appartement voor 10 personen
middenin sfeervol Alpe d'Huez
apart of tezamen te huur
ideale locatie voor deelnemers Alpe d'HuZes
skipistes op korte loopafstand (100 m.)

Nieuw: chaletappartementen centrum Alpe d'Huez

Nieuw voor het wintersport seizoen 2019|2020 zijn de chalet-appartementen La Meije in het centrum van Alpe d'Huez. In maart vabn 2019 waren we in Alpe d'Huez en via een lokaal contact bij de skiliftmaatschappij werd over mij deze appartementen verteld. En als je er dan toch bent, ga je even kijken... En zie hier een nieuwe accommodatie in ons aanbod Alpe d'Huez (Frankrijk wintersport) voor het nieuwe seizoen 2019|2020. In een rustige straat in het cnetrum van Alpe d'Huez en niet ver van waar zomers de Tour de France finished gelegen. Precies 100 m. van de skipistes. In de directe omgeving liggen de winkels, de bars, de restaurants van het gezellige Alpe d'Huez.

Over de accommodatie

De accommodatie herbergt 3 appartementen voor elk 10 personen. Op begane grond, 1e en 2e etage liggen derhalve 3 appartementen met elk 4 slaapkamers die prima ' los' te huren zijn maar ook goed voor grotere groepen en families tezamen te huur zijn.
De appartementen zijn elk ca. 120 m2, geheel gerenoveerd in 2018, modern en sfeervol ingericht. De indeling van de appartementen is gelijk.

grote woonkamer met open keuken
terras of balkon op het zuiden en leuk uitzicht op het centrum van Alpe d'Huez

1 slaapkamer oostzijde, 1 x 2-persoonsbed 1m40 x 1m90 en 1 x 1-persoonsbed
1 slaapkamer zuidzijde, balkon, 1 x 2-persoonsbed 1m60 x 2m00
1 slaapkamer zuidzijde, balkon, 2 x 1-persoonsbed 0m90 x 2m00
1 slaapkamer westzijde, 3 x 1-=persoonsbed 0m90 x 2m00

2 badkamers met toilet
1 badkamer met alleen douche
1 apart toilet

TV in alle kamers
skiopbergruimte met skischoendrogers bij de entree van het chalet (fietsen in de zomer)
privé parkeren in de straat bij het chal;et (gratis)
kinderbed en -stoel beschikbaar (graag bij boeking aanmelden)
in de appartementen mag niet worden gerookt

Ligging appartementen la Meije in Alpe d'Huez:

De appartementen La Meije liggen in het centrum van Alpe d'Huez op ca. 100 m. van de pistes. Middenin het centrum van Alpe d'Huez met als voordeel dat de winkels, cafés en restaurants allemaal op korte loopafstand liggen.
Beschikbaar
 € Vol
Aanbieding op aanvraag
Op aanvraag
Aanbieding

Over onze tarieven:

tarieven in € per persoon per week bij opgegeven bezetting enr eisdatum
verblijf per 7 nachten
aankomst en vertrek op zaterdag

NB:
In de week van 18 tot 25/03/2023 vindt Tomorrowland plaats in Alpe d'Huez. De meeste accommodaties zijn dan alleen te reserveren via Tomorrowland.

Inclusief:

7 nachten verblijf
energiekosten
lakens
handdoeken
opgemaakte bedden bij aankomst

Exclusief:

eindschoonmaak € 160,- (de keuken dient u schoon achter te laten)
borgsom € 800,- (bij aankomst ter plaatse te voldoen)
toeristenbelasting € 2,50 per persoon per dag (ter plaatse te voldoen)

Actueel weer en sneeuwval in Alpe d'Huez:

Cijfers wintersport Alpe d'Huez

Laagste punt 1135 m.
Hoogste punt 3330 m. (Pic Blanc en de Glacier de Sarenne)

NB: Alpe d'Huez kent het grootste hoogteverschil binnen één skigebied, ruim 2 km verschil dat grotendeels gedaan kan worden op één piste: La Sarenne.

Alpe d’Huez Grand Domaine heeft in totaal 238 km. pistes ofwel 10.000 ha. waarvan:
59 km. makkelijk (34 groene pistes en 31 blauwe)
119 km. gemiddeld (28 rode pistes)
60 km. moeilijk (18 zwarte pistes)
2200 m hoogteverschil
2 snowparks
2 boardercrosses
50 km. langlauf loipen
35 km. wandelroutes
2 km. sleetje rijden
1 slee op een rail met VR bril
FIS-slalom piste

Er zijn:
41 sleepliften
16 gondelliftem
24 stoeltjesliften
Halfpipe, funpark en boardercross aanwezig
2 snowparken
1 piste voor avond skën
2 permanente sledebanen
2 pistes voor beginners
27 pistenbullys
1053 sneeuwmachines
4 skischolen met 350 leraren
11 mountain guides

Ski de fond ofwel langlaufen en wandelen:
Er zijn 50 km. aan langlaufloipen uitgezet door het skigebied van Alpe d'Huez en 35 km. wandelpaden.

Per auto naar Alpe d'Huez

Alpe d’Huez ligt in de Zuidelijke Alpen op kleine afstand van Bourg d’Oisans. De snelweg loopt tot net voorbij Grenoble en vandaar voert de route via de ‘routes nationales’ om tenslotte de 21 haarspeldbochten van Alpe d'Huez naar boven te mogen rijden. De afstand vanaf Brussel bedraagt ca. 906 km. en vanaf Utrecht is het ca. 1059 km. Parkeren is eenvoudig in Alpe d'Huez. Er zijn voldoende openbare en overdekte parkeermogelijkheden.

Per trein naar Alpe d'Huez

Per trein is Alpe d’Huez wat lastiger te bereiken. De transfer vanaf Grenoble (dichtstbijzijnde station) is best lang en om in Grenoble te komen met de trein dien je ook over te stappen hetgeen met wintersportbagage niet handig is.

Per vliegtuig naar Alpe d'Huez

Alpe d’huez ligt het dichtstbij de luchthaven Grenoble. Ook de luchthavens van Lyon en Chambery liggen niet verder dan 2 a 2,5 uur rijden van Alpe d’Huez. Vanaf deze luchthavens regelen we graag je transfer per taxi, minibus of huurauto.